Objednávky převozu - dispečink

272 700 727

VOLEJTE NON-STOP

Naše služby

Provozujeme dopravní zdravotnickou službu. Zajišťujeme dopravu raněných a nemocných nejen na základě příkazu od lékaře, ale i pro samoplátce (cizince, nepojištěné pacienty nebo pro ty, které z nějakého důvodu nemají nárok na sanitku). Zabezpečujeme také sekundární transporty, které jsou realizovány především mezi zdravotnickými zařízeními. Realizace transportů řídí naše operační středisko s kvalifikovaným personálem.

V areálu Thomayerovi nemocnice provozujeme dětskou, dospělou a zubní pohotovost.

Nabízíme zajištění zdravotnické asistence na sportovních  nebo kulturních akcích. Podle povahy akce lze zajistit přítomnost lékaře, zdravotní sestry či zdravotnického záchranáře. Disponujeme plně vybavenými vozy, které odpovídají platným předpisům.

Zajišťujeme zdravotní repatriace neboli převoz nemocného či zraněného klienta zpět do České republiky. Pro převoz máme několik typů vozů a průběh cesty může být s různým zdravotním personálem.

Ve spolupráci s klinikou pediatrie a dědičných poruch metabolismu, realizujeme transporty novorozenců v inkubátorech. Tyto transporty přijímáme na žádost zdravotnická záchranné služby nebo jakékoliv porodnice. Naše technika je tak nedílnou součástí i takzvaného ECMO (extrakorporální membránová oxygenace je metoda využívaná v intenzivní medicíně, která umožňuje dočasně nahradit funkci plic a srdce) týmu. Pro novorozence vyrážíme v rámci celé ČR (ojediněle i za hranice), s veškerou k tomu potřebnou technikou a lékařským týmem.

DEZINFEKCE STROJOVÁ

Název přístroje Nocospray od společnosti OXY´PHARM, přidává se směs Nocolyse one shot. Disponujeme dezinfekčním přístrojem Nocospray, který slouží pro důkladnou dezinfekci i těžko přístupných míst dopravních prostředků (či místností). Provádíme jí na sídle společnosti nebo je možnost přistavit vozidlo s dezinfekcí na lokaci klienta. Dezinfekce je plně hypoalergenní a není nutno jí opakovat. Trvání celé procedury trvá cca 30 minut.

ŠKOLENÍ PRVNÍ POMOCI

Školení laické první pomoci zajišťují naši lektoři a jiný zdravotnický personál, a to i v prostorách klienta. Školení trvá v minimální dotaci 2 hodin, do maximálního počtu 20 osob. Za použití trenažéru pro nácvik kardiopulmonární resuscitace KPR včetně využití automatizovaný externí defibrilátor (AED). Výstupem může být certifikát vč. Prezenční listiny pro personální účely.

Pragomedika s.r.o. – Nestátní zdravotnické zařízení
Ke Kašně 100/4
142 00 Praha 4 – Písnice

Firma zapsána v obchodním rejstříku vedené
městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 9666,
datum zápisu 19. Května 1992

© Všechna práva vyhrazena 2022

Odesláno

Pracovní nabídka:

naše služby