Nejsme jen dopravní zdravotnická služba

💡Nejsme jen dopravní zdravotnická služba

Naší doménou je poskytování zdravotní péče ve 3 hlavních oblastech – ambulantní péče, sanitní služba (dopravně zdravotnické služby) a zajištění akcí vozidlem (sanitka, rychlá lékařská pomoc) se záchranáři i lékaři podle požadavků. Mimo tyto hlavní aktivity dokážeme ale nabídnout i výuku první pomoci, strojovou dezinfekci vozidel či prostor nebo privátní návštěvu lékaře u vás doma. Pojďte se s námi v krátkém seriálu podívat na každou z nich.

💡Asistenční služba

Zajistíme pro vás sportovní, kulturní či firemní akci s velkým počtem účastníků či vysokou rizikovostí úrazů. Zvládneme obsazení lokálních ambulancí, přistavení vozidel se záchranáři i lékaři na palubě, dokonce i případné zřízení týlového zabezpečení. Ať už pořádáte fotbalový turnaj, běžecké závody, nebo třeba natáčíte film – jsme vám k dispozici.

💡Zdravotní transporty novorozenců

Transporty v rámci novorozenecké záchranné služby, které provozujeme pod záštitou Kliniky pediatrie a dědičných poruch metabolismu VFN jsou naší srdeční záležitostí ❤️

Pro přepravu novorozenců se využívá speciální inkubátor, který můžete vidět na fotografii a s celým týmem vyrážíme za miminkem tam, kam je potřeba – v rámci celé ČR, ale i do zahraničí.

Na nás je pak zajištění rychlého, plynulého a bezpečného transportu za miminkem a zpět do zdravotnického zařízení nebo na specializované pracoviště.

💡Pohotovostní služby

Jsme také provozovatelem dětské, dospělé a zubní (dětské i dospělé) pohovotosti, která sídlí ve Fakultní Thomayerova nemocnice.

Naše ordinace jsou vám k dispozici během víkendů a státních svátků, v pracovní dny ve večerních a nočních hodinách. Přesný přehled naleznete na: https://www.ftn.cz/lekarska-pohotovostni-sluzba-199/

Pragomedika s.r.o. – Nestátní zdravotnické zařízení
Ke Kašně 100/4
142 00 Praha 4 – Písnice

 

Firma zapsána v obchodním rejstříku vedené
městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 9666,
datum zápisu 19. Května 1992

© Všechna práva vyhrazena 2022

Odesláno

Pracovní nabídka:

Nejsme jen dopravní zdravotnická služba